ენერგეტიკის მინისტრმა ნავთობისა და გაზის კორპორაციაში სამუშაო შეხვედრა გამართა
საქართველოს ენერგეტიკის მინისტრი კახა კალაძემ დღეს საქართველოს ნავთობისა და გაზის კორპორაციაში სამუშაო შეხვედრა გამართა. ენერგეტიკის მინისტრს კორპორაციის გენერალურმა დირექტორმა დავით თვალაბეიშვილმა 2014 წლის შედეგები გააცნო და პერსპექტიულ პროექტებზე ესაუბრა.
ენერგეტიკის მინისტრმა კორპორაციის მენეჯმენტს წარმატებული მუშაობისთვის მადლობა გადაუხადა და საქმიანობაში წარმატებები უსურვა.

The Minister of Energy held a work meeting at GOGC
Mr. Kakha Kaladze, the Minister of Energy of Georgia held a work meeting at the Georgian Oil and Gas Corporation today. Mr. David Tvalabeishvili, the General Director of GOGC familiarized the Minister with the results of the Year 2014 and talked about prospective projects.
The Minister of Energy thanked the management of GOGC for successful work and wished it success in their activities.