ეკატერინე სისაური J.P. Morgan-ის, TBC Capital-ისა და Galt & Taggart-ის წარმომადგენლებს შეხვდა
ნავთობისა და გაზის კორპორაციის გენერალური დირექტორი ეკატერინე სისაური ამერიკის შეერთებული შტატების საფინანსო სექტორის უმსხვილესი საინვესტიციო ჯგუფის J.P. Morgan-ის   ცენტრალური ევროპის, ახლო აღმოსავლეთისა და აფრიკის წარმომადგენლობის (CEEMEA) მმართველ დირექტორს სტეფან ვაილერსა და სხვა ხელმძღვანელ პირებს შეხვდა.
გაცნობითი ხასიათის შეხვედრა, რომელსაც TBC Capital-ისა და Galt & Taggart-ის ხელმძღვანელებიც ესწრებოდნენ, მიზნად ნავთობისა და გაზის კორპორაციისა და J.P. Morgan-ის ურთიერთობის გაღრმავებასა და სამომავლო თანამშრომლობის არეალის გაფართოებას ისახავდა, TBC Capital-ისა და Galt & Taggart-ის ჩართულობით.
შეხვედრაზე სტეფან ვაილერმა ეკატერინე სისაურს კაპიტალის ბაზრებზე არსებული ტენდენციები გააცნო. საუბარი შეეხო საპროცენტო განაკვეთების დინამიკას, მოსალოდნელ ტრენდებსა და ფინანსურ შედეგებს. თავის მხრივ, ეკატერინე სისაურმა, სტუმრებთან, კორპორაციის მუშაობის პრინციპი, მიმდინარე დღის წესრიგი და სამომავლო გეგმები მიმოიხილა. აღნიშნულ იქნა კომპანიის მიმართ საერთაშორისო ინვესტორების დაინტერესება, რაც მისი ფინანსური შედეგებითაა განპირობებული.

Ekaterine Sisauri meets with representatives of J.P. Morgan, TBC Capital, and Galt & Taggart
Ekaterine Sisauri, General Director of GOGC, held a meeting with Stefan Weiler, Managing Director for Central Europe, Middle East, and Africa (CEEMEA) and other senior officials of J.P. Morgan, the largest investment group in the US financial sector.
The introductory meeting, which was also attended by the heads of TBC Capital and Galt & Taggart, aimed to deepen the relationship between GOGC and J.P. Morgan and expand the area of future cooperation, with the involvement of TBC Capital and Galt & Taggart.
During the discussion, Mr. Weiler offered Ms. Sisauri an in-depth briefing on the current trends in the capital markets. The overview covered crucial topics, including the dynamics of interest rates, expected market trends, and their potential financial implications. In turn, Ms. Sisauri provided the guests with a comprehensive overview of GOGC’s operating principles, current agenda, and long-term future plans. She highlighted the interest from international investors in the company, a testament to GOGC's strong financial results.
The meeting concluded with all parties expressing a strong desire and readiness to further deepen their partnership.